HAFTANIN YÖNETİM FİKRİ

“Haftanın Yönetim Fikri” iş dünyası profesyonellerine ve müteşebbislere hızlı bir şekilde okuyabilecekleri kısa yönetim fikirleri sunmak, vizyon oluşturmak, iş hayatlarında yönlendirici olmak ve katkı sağlamak amaçları ile 2015’den bu yana haftalık olarak yayınladığımız makalelerle oluşturduğumuz bir sosyal sorumluluk ve gelişim programıdır.

25. yıl iletişim planımız dahilinde Haftanın Yönetim Fikri yazıları “Yönetimde Başarı İpuçları” adlı kitabımızda 2017 yılında bir araya getirilmiş ve iş dünyasının kullanımına basılı yayın olarak da sunulmuştur.

Liderlikte Motivasyon ve Tutku

Bir liderin ve ekibin başarısında, motivasyon ve tutku son derece önemlidir. Motivasyon, insanların belirli bir amacı gerçekleştirmek üzere bir hedefe yönelmesini ve bunun için efor göstermeyi sağlayan bir süreci ifade eder.

devamını oku »

Güven Veren Lider

Güven, liderliğin temelidir. Güven, ilk adımı çoğunlukla lider tarafından atılan karşılıklı bir döngüdür. Bu döngüde lider kendinin güvenilir olduğunu hissettirip, aynı şekilde karşısındakilere de güven duyma isteğini ortaya koyar.

devamını oku »

Soru Sormak ve Düşünmek

Yıllardır öğrencilere ve yetişkinlere düşünce becerileri konusunda dersler veriyorum. Bu yazımda sizlere düşünmek, soru sormak ve problem çözmek konularını anlatacağım.

devamını oku »

Mükemmelliğin Modellenmesi

Başarılı kişilerin olaylara yaklaşımını ve problemleri nasıl çözdüğünü bilmek insanlara büyük avantaj sağlar. Onların sakin tavrı olaylar karşısındaki soğuk kanlı tutumları diğer insanlara örnek olur. Verdikleri bilgece cevaplar yıllarca konuşulur.

devamını oku »

Footer Logo Şerit
Hizmet İstek Formu
Hizmet İstek Formları

Değişim Dinamikleri olarak göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Lütfen kurumunuzun ihtiyaçları ile ilgili aşağıdaki kategorilerden birini seçerek belirtilen soruları yanıtlayınız.

Yönetim Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu
Eğitim Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu

Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.