Hizmetlerimiz

Yönetim Danışmanlığı

Bir defa kaybolmaktansa iki defa yol sormak evladır. —Ernest Langlois

İş dünyası günden güne büyüdükçe yeni operasyon alanları, sektör bölgeleri ve çözüm yollarının türediği haritalar oluşmaktadır. Bilgi çağı iş dünyasının başvuru merkezleri olan yönetim danışmanları, kurumlara bu haritalar üzerinde strateji oluşturma ve devam yolları üretme üzerine kılavuzluk sağlamaktadır. Bu danışmanlarla yapılan istişareler sonucu ortaya çıkan yolları tercih eden kurumlar hedeflerine daha çabuk ulaşmaktadır.

Yönetim danışmanlığı, markamız çatısı altında sağladığımız tüm danışmanlık hizmetlerini bütünleyici bir çatı hizmet olarak görülebilir. Müteşebbis, aile üyeleri veya yönetim ekibinin düşünme, davranış, karar alma ve iş yapma usullerinin ideal bir şekilde liderlik etmediği bir kurumsal gelişim veya dönüşüm çalışmasının başarılı olmasına imkan bulunmamaktadır. Yönetim Danışmanlarımız, yönetici kadroyu makro bir bakış açısı ile yönlendirirler ve kurumsal değişimi / dönüşümü destekleyici şekilde gelişimlerine katkı sağlarlar.

Yönetim danışmanlığı ile aşağıdaki alanlarda yönetim kalitesinin arttırılması ve katma değer sağlanması amaçlanmaktadır;

Stratejik Bakış Açısı
Liderlik ve Yönetim Becerileri

Liderlik ve Yönetim Becerileri

Yönetim Raporlama ve Analiz
Bilgiye Dayalı ve Objektif Karar Alma

Bilgiye Dayalı ve Objektif Karar Alma

Kurumsal Zihniyet Dönüşümü
İstişare Kültürünün Oluşturulması ve Sürdürülmesi

İstişare Kültürünün Oluşturulması ve Sürdürülmesi

Adil ve Şeffaf Yönetim
Sağlıklı Ortaklık / Aile İlişkileri

Sağlıklı Ortaklık / Aile İlişkileri

Yönetim Danışmanlığı hizmetimizi tamamen kurumun yapısına özel olarak değişmekle birlikte aşağıdaki şekillerde sunabilmekteyiz;

  • Yönetim ve İcra Kurulu’nun Oluşumu ve Disiplinli Şekilde İşletilmesi

  • Müteşebbis ve Üst Düzey Yöneticiler ile Periyodik Birebir Görüşmeler

  • Genel Kurul, Ortaklar Kurulu, Aile Meclisi vb. Toplantılara Katılım

  • E-posta, Anlık İletişim Araçları Üzerinden Rehberlik ve Danışmanlık

Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi olarak 1993'ten beri çok sayıda kuruluşa danışmanlık hizmeti vererek çeşitli yönetim kültürlerinde ve sektörlerde en iyi uygulamaların üzerine farkındalık geliştirdik. Bu sayede daha kurumsal ve rekabetçi hale gelmek isteyen müşterilerimize ihtiyaç duydukları alanlarda yol haritası ve objektif bakış açısı sağlıyoruz.

Yönetim Danışmanlığı [sc:references_s1]
Footer Logo Şerit
Hizmet İstek Formu
Hizmet İstek Formları

Değişim Dinamikleri olarak göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Lütfen kurumunuzun ihtiyaçları ile ilgili aşağıdaki kategorilerden birini seçerek belirtilen soruları yanıtlayınız.

Yönetim Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu
Eğitim Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu

Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.