Hizmetlerimiz

Kurumsal Eğitimler

Beşeri değerlerimiz / insan kaynağımız işletmenizde sorumlu olduğunuz en önemli bir yatırım alanıdır. Çalışanlarınızın eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve onları geliştirecek alanlara yönlendirmek kurumunuzun başarı düzeyini yükseltecektir. Kurum içi eğitimlerden faydalanan şirketler çalışanlarına yatırım yaparak uzun ömürlü bir ilişki kurmaya niyetli olduklarını gösterirler. Bu yönleriyle çalışanlarına daimi bir platformda bulunduklarını hissettirirler.

DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi olarak 1993’ten beri akademisyen ve uzmanlarla genişlettiğimiz kadromuzla eğitim danışmanlığı alanında faaliyet gösteriyoruz. Bu süre içinde hemen hemen her sektörden topladığımız bilgi ve deneyim birikimimizi eğitim organizasyonları ile firmalara yansıttık. Mevcut portföyümüzde barındırdığımız 100’e yakın uzman – danışman – eğitmenimizle kurumlara çok geniş bir yelpazede her ihtiyaca uygun seminerler sunmaktayız. Eğitmen kadromuz alanında öncü, asgari 15-20 yıl tecrübeli ve teori ile pratiği birleştirebilen uzman / danışmanlardan oluşur. Kurum içi / dışında yüz yüze veya online gerçekleştirilen size özel eğitim ve seminerlerle bireysel ve kurumsal alanlarda işletmenize değer katıyoruz.

Farkımız;

Detaylı İhtiyaç Analizi ve Özel İçerik Geliştirme

Her Alanda Öncü ve Tecrübeli Eğitmen Kadrosu

Kurumsal ve Bütünsel Sorumluluk

Sürecimiz;

Eğitim etkinliği için en kritik aşama doğru ihtiyaca doğru reçetenin yazılmasıdır. Basmakalıp eğitim başlıkları üzerinden planlanan eğitimler genelde kağıt üstüne / sözde kalan ancak süreçlere yansımayan etkiler oluşturmaktadır. Uzmanlarımız işletmenizi ziyaret ederek kapsamlı bir "Eğitim İhtiyaç Analizi" yaparlar ve gerçek ihtiyacınızı sorgulayarak, bu ihtiyaca uygun eğitim başlıklarını önerir ve içeriklerini de size özel olarak revize ederler. Mevcut bir eğitim planınız var ise, söz konusu eğitim planını beraberce gözden geçirdikten sonra teklif verilecek eğitim planında mutabık kalırlar.

Uzman portföyümüz içerisinden eğitim ihtiyaçlarına, içeriğine, katılımcı grubuna ve tarih aralığına en uygun eğitmen alternatifleri uzmanlarımız tarafından belirlenir ve sizlerle paylaşılır. Gerektiğinde eğitmen alternatifleri arasında değerlendirme yapılır ve eğitmen belirlenir. Belirlenen eğitmenler ile tarihlerde mutabık kaldıktan sonra eğitim organizasyonu kurum ve DD çalışanları tarafından birlikte gerçekleştirilir. İhtiyaç halinde eğitmen ile kurum arasında video veya telekonferans ile eğitim içeriği üzerinden değerlendirme görüşmesi gerçekleştirilir. Tüm organizasyon süreçlerinde eğitim ortamının kusursuz olması için tüm detaylar incelikle planlanır.

Eğitmenlerimiz eğitim içeriğine uygun sunum araçları ile tasarlamış oldukları eğitimi katılımcılarla beraber deneyimlerken, eğitim organizasyonlarımızda kurumsal sorumluluk gereği ekibimizden bir temsilci eğitmene refakat eder. Eğitimin organizasyon boyunca plana uygun bir şekilde ilerlemesini sağlar ve eğitimin tasarlandığı şekilde sunulmasını takip eder. Eğitim sonrasında da eğitime dair tüm detayları kurumunuza raporlayarak eğitime dair tüm detayların kurumsal hafızaya alınmasını sağlar.

DD eğitimlerinin faydaları, bir hizmet yazısında aktarılandan çok daha fazlası olmakla beraber bu eğitimler;

Kurum kültürünü pekiştirir
Takım tutarlılığını artırır

Takım tutarlılığını artırır

Zayıflıkları ortadan kaldırır
Gelişim fırsatlarını ortaya çıkartır

Gelişim fırsatlarını ortaya çıkartır

[sc:references_s5]
Footer Logo Şerit
Hizmet İstek Formu
Hizmet İstek Formları

Değişim Dinamikleri olarak göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Lütfen kurumunuzun ihtiyaçları ile ilgili aşağıdaki kategorilerden birini seçerek belirtilen soruları yanıtlayınız.

Yönetim Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu
Eğitim Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu

Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.