Hakkımızda

DD'li Olmak

Değişim Dinamikleri olarak danışmanlığını yaptığımız şirketlerimize önerdiğimiz insan kaynakları politika ve standartlarını her daim kendimizde de uygulama gayreti içerisindeyiz, bu konuda örnek olmak ve tutarlılık göstermek prensiplerimizdir. Niteliğimiz, verimliliğimiz ve mutluluğumuz çalışma ortamımızın ve standartlarımızın temel amacıdır. Samimi aile - arkadaşlık ortamı ile kurumsallığın güzel bir dengesini kuran, tecrübe ile genç zihinleri buluşturan, sürekli daha iyinin peşinde koşan bir ekip olarak ekonomimize ve toplumumuza fayda oluşturuyoruz.

Yeni mezunlar için; mezuniyet sonrası profesyonel yaşama ilk adımınız, çalışma hayatınızın en önemli basamaklarından bir tanesi ve belki de karar vermesi en zor olanıdır. Değişim Dinamikleri olarak 1993 yılından bu yana genç ve dinamik bir ekip ile çalışıyoruz. Bu konudaki politikamız yeni mezun gençlerimizi gerek kendi bünyemiz için yetiştirmek gerekse de özel sektöre yönelik olarak hazırlamaktır. Bizler için tecrübeden çok araştırmacı ruha, kalite ve disiplin anlayışına sahip olmanın yanısıra insani değerler ve iletişim çok önemlidir. DD sizin için ömür boyu çalışabileceğiniz bir ortam veya özel sektöre prestijli bir giriş yapmak için önemli bir adım olabilir. Bugüne kadar bünyemizde görev yapmış olan tüm çalışanlarımız, kurumumuzda kazandıkları kurumsal vizyon ve kalite altyapısı ile çeşitli sektörlerde çok önemli noktalarda çalışmaktadırlar.

Tecrübeli profesyoneller için; bu zamana kadar edinmiş olduğunuz bilgiye dayalı tecrübenizi birçok farklı sektör ve kurum nezdinde gerçekleştirilecek danışmanlık ve İK projeleri ile derinleştirebilir, çeşitlendirebilir ve farklı uzmanlık alanları da oluşturabilirsiniz. 1993'ten bu yana elde ettiğimiz entellektüel sermayemiz ile proje yönetim metodolojimiz ve disiplinimizi proje kadromuzun & uzmanlarımızın niteliği ile birleştirip beklenenin ötesinde katma değer oluşturuyoruz. 

Kadromuzdaki ihtiyaçlarımıza yönelik ilanlarımızı DD Kariyer sayfamızda yayınlıyoruz, ancak bizimle çalışma isteğindeyseniz biz de mutlaka sizlerle iletişim kurmak ve tanışmak isteriz, ik@dd.com.tr e-posta adresine özgeçmişinizi ve işbirliği yapabileceğimiz alanı özet olarak bizimle paylaşarak bizle iletişim kurabilirsiniz.

DD'li Olmak...

Sürekli Eğitim ve Gelişim
Modern Keyifli Çalışma Ortamı

Modern Keyifli Çalışma Ortamı

Sosyal İş Hayatı
Yasal Uygunluk

Yasal Uygunluk

Sosyal Sorumluluk Projeleri
Başarı Odaklı Bireylerden Oluşan Ekipler

Başarı Odaklı Bireylerden Oluşan Ekipler

Açık Ofis
Yeni Fikirlerin Paylaşılması İçin Fırsatlar

Yeni Fikirlerin Paylaşılması İçin Fırsatlar

Footer Logo Şerit
Hizmet İstek Formu
Hizmet İstek Formları

Değişim Dinamikleri olarak göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Lütfen kurumunuzun ihtiyaçları ile ilgili aşağıdaki kategorilerden birini seçerek belirtilen soruları yanıtlayınız.

Yönetim Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu
Eğitim Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Hizmet İstek Formu

Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.