Tarihçemiz

Kuruluşundan Bugüne DD;

sunwatch

DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi (DD), 23 Haziran 1993 tarihinde Süleyman Erdemir öncülüğünde müteşebbisler, profesyonel yöneticiler, yönetim danışmanları ve akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Akademik bilgilerini iş tecrübesi ile bütünleştirmiş kadrosu ile DD, kuruluşlara kaliteli, hızlı ve düşük maliyetli çalışmaya yönelik düşünce, yöntem ve uygulama hizmeti vererek sektöründe haklı bir yer edinmiştir.

DD, başlıca yönetim danışmanlığı, değişim yönetimi, aile şirketlerinin kurumsallaşması, yönetim ve sistem geliştirme, eğitim ve insan kaynakları danışmanlığı olmak üzere birbirini tamamlayıcı birçok alanda hizmetler vermektedir. Alanında 25. yılına tamamlayan ender firmalardan olan DD, halen ilk günkü heyecanıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

DD, 40 ayrı sektörde yaklaşık 180 kuruma “Kurumsal Gelişim ve Yönetim Geliştirme” hizmeti, bu kurumlar haricinde yine yaklaşık 400 kuruma da İnsan Kaynakları ve / veya Eğitim Danışmanlığı hizmeti sunan DD, toplamda 600’ü aşkın kuruma danışmanlık hizmeti vermiştir. DD, kısa veya uzun süreli hizmet verdiği tüm kurumlarla istikrarlı bir şekilde işbirliği ve ilişkisini sürdürmektedir.

DD, kuruluşundan bugüne kadar, Çırağan Sarayı’nda müteşebbislere ve yöneticilere yönelik ufuk ve vizyon geliştirme seminerleri organize etmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği 170’in üzerinde ufuk ve vizyon geliştirme seminerlerinde 1.700’ün üzerinde müteşebbis ve yöneticiye hizmet vermiştir.

DD, müşterilerine kendi eğitim salonlarında veya tercih ettikleri yerlerde kurum içi seminerler, eğitimler ve konferanslar vermektedir. Türkiye’nin her yerinde ve yurtdışında farklı ülkelerde düzenlediği seminerlerle 33.000’i aşkın çalışanın, yöneticinin ve müteşebbisin gelişimine katkı sağlamıştır.

DD, stratejik işbirliği yaptığı uzman danışmanlarıyla ve sektöründeki diğer kuruluşlarla her 3 yılda bir yaptığı istişare toplantılarıyla sektörünün sorunlarının çözümüne ve danışmanlık kurumunun gelişimine destek vermektedir. Bu toplantılarda 100’ü aşkın kişi ve kuruluşu bir araya getirmiştir.

DD, 1993’den bu yana her yıl düzenlediği, farklı ve özgün bir gelenek haline gelen iftar programlarında, 3.000’in üzerinde müteşebbis, yönetici ve akademisyen ağırlanarak hem birbirleriyle tanışmalarına, hem de görüş alışverişinde bulunmalarına vesile olmuştur.

DD, Allah’ın izni, sizlerin destek ve teveccühünüzle 25. yılını tamamlamış bulunuyor.

26. yılımızı bitirirken, DD şu ana kadar olduğu gibi gelecekte de sizlerle beraber yeni ufuklara açılmayı ve başarılarınıza katkı sağlamayı arzu etmektedir. Ortaklarımız, çalışanlarımız ve uzmanlarımız adına hepinize saygılarımızı ve şükranlarımızı sunuyoruz. Hep birlikte nice başarılı, mutlu ve sağlıklı yıllara…