Yönetim Kurulu Başkanımız Süleyman Erdemir Erzincan’ı Ziyaret Etti.

15/06/2021

EKEV Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği,  Önder İmam Hatipliler Derneği (eski) Genel Başkanlığı  ve halen Başkanlar Kurulu Üyeliği, – Gögder Yönetim Kurulu Başkanlığı  görevleri ile kökleriyle bağlarını hiç koparmayan Erzincan- Kemaliye doğumlu  Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Süleyman Erdemir,  9-10 Haziran’daki Erzincan seyahatinde önemli görüşmeler gerçekleştirerek stratejik ve kurumsal istişarelerde  bulundu.

Bir çok kurum ve yönetici ile görüşme gerçekleştiren ve zaman kısıtına rağmen ziyaret ve seyahatlerinde öğrenmeye, bilgiye ve bilgi paylaşımına verdiği değer ile birlikte  söyleşileri de ihmal etmeyen Süleyman Erdemir’in  görüşmelerinden başlıcaları şunlardır.

 

 

 

 

 

 

 

Erzincan Valisi Sayın Mehmet Makas ve Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun’u  ziyaretleri

Soldaki Resim; Soldan Sağa – Sayın Prof. Mehmet Çelik, Sayın Süleyman Erdemir, Erzincan Valisi Sayın Mehmet Makas, Erzincan Önder İl Başkanı Sayın Taner Koç, 

Sağdaki Resim; Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun ve Süleyman Erdemir

 

 

 

 

 

 

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Sayın Akın Levent ve Rektör Yardımcısı Sayın Adem Başıbüyük ziyaretleri,

 

 

 

 

 

 

 

Sağdaki resim – Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Akbaş ile tanışma, sohbet; Soldaki resim – Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde 11-12. Sınıf öğrencilerine sohbet – tecrübe paylaşımı,

2  günlük programlarda faydalı ve istifade edilen görüşmeler gerçekleştirildi. Tüm ziyaretler esnasında karşılıklı hediyeleşme ile görüşmeler taçlandırıldı.