Üst Düzey Yöneticilere Özel Çırağan Seminerimizin ilki gerçekleştirildi.”Gündem: Küresel Ekonomi-Politik ve Türkiye Ekonomisi, Eğitmen: Prof.Dr. Kerem ALKİN

03/12/2019

DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi tarafından düzenlenen “2019-2020 Yılı Türk ve Dünya Ekonomisinde Fırsatlar ve Riskler Küresel Senaryolar, Kıtaların Konumlandırılması ve Türkiye’nin Konumu” konulu genele açık seminerimiz, eğitmenimiz Prof. Dr. Kerem ALKİN’in sunumu ile 30 Kasım 2019 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Genel Müdürümüz Ahmet Nedim ERDEMİR ve Kurumsal İletişim Yöneticimiz Bahar BAŞ ÜZEL’in de katıldığı seminerde katılımcılarla, Dünya Merkez Bankalarının Bilanço Büyüklükleri, ABD Ekonomisi ve FED, Öngörülen Faiz Arttrımları, Küresel Kriz Sonrası Dünya Ekonomisi, Çin Ekonomisi, Orta Doğu’daki Petrol Savaşı, Türkiye Ekonomisindeki beklentiler hakkında istişarelerde ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Aralarında Emin Şirketler Grubu, Eşbah Yapı, Teknopark İstanbul, 2M Kablo, Rasa Tekstil, Via Stratejik Danışmanlık Yöneticilerinin de yer aldığı katılımcılar Küresel Ekonomi konusunda güncel bilgiler edinerek, birbirleriyle tanışma fırsatı buldukları seminerden memnun ayrıldılar.