Üst Düzey Yönetici ve Müteşebbislere Özel Seminerlerimizden; Yöneticiler İçin Finansal Tabloları Okuma Sanatı ve Vizyon Oluşturma 19 Aralık’da Gerçekleştirildi.

27/12/2019

DD’nin, 25 yıldır klasikleşen “Yöneticiler İçin Finansal Tabloları Okuma Sanatı ve Vizyon Yaratma” başlıklı semineri   19.12.2019 tarihinde yine Sayın Cihangir SANİN’in sunumuyla Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirildi.

“Müteşebbis ve Üst Kademe Yöneticiler” için organize edilen seminerde, finansal tabloları okuma sanatının incelikleri ve finansal tabloların içeriğinde gizli, geleceğe yönelik finansal vizyon öğelerinin açığa çıkartılarak şirket yönetiminde nasıl kullanılacağı katılımcılara aktarıldı.

Katılımcıları arasında Bant Boru, Emin Şirketler Grubu, Teknopark İstanbul, Karınca Tekstil gibi kurumların üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı seminerde, Cihangir SANİN aynı zamanda birçok farklı sektördeki gerçek tecrübelerini katılımcılarla paylaşarak, finansal tablo okumanın matematikten ibaret olmayan bir sanat olduğunu aktardı.