DD Haftanın Yönetim Fikri 2019 Başlıyor…

03/04/2019

2015’den beri gerek e-postalarla gerekse sosyal medya üzerinden yoğun ilginizle devam eden Haftanın Yönetim Fikri ile; Nisan ayından itibaren,  programımıza olan inançları ve emekleri için müteşekkir olduğumuz değerli uzmanlarımızın ufuk açıcı ve özgün makaleleriyle tekrardan e-postalarınızda olmaya devam edeceğiz.

Programımızla henüz tanışacak olanlar için de programımız için tanıtıcı bilgiye aşağıda yer vermekteyiz. Şu ana kadar yayınlanan makaleleri inceleyebilmek ve örneklerini görebilmek için  http://dd.com.tr/index.php/yayinlarimiz/haftanin-yonetim-fikri/ alanı ziyaret edebilirsiniz. 

Haftanın Yönetim Fikri kapsamındaki gönderilerimizin faydalı olacağını düşündüğünüz kişi/e-mail isimlerini yine web sitemizdeki http://dd.com.tr/index.php/yayinlarimiz/haftanin-yonetim-fikri/ sol blokta yer alan pencereden ekleyebilirsiniz.

Programımız hakkında kısa açıklamayı aşağıda bilgilerinize sunuyoruz;

“Haftanın Yönetim Fikri” iş dünyası profesyonellerine ve müteşebbislere hızlı bir şekilde okuyabilecekleri kısa yönetim fikirleri sunmak, vizyon oluşturmak, iş hayatlarında yönlendirici olmak ve katkı sağlamak amaçları ile DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi’nin 2015’den bu yana haftalık olarak yayınladığı makalelerle oluşturduğu bir sosyal sorumluluk ve gelişim programıdır.

25. yıl iletişim planımız dahilinde Haftanın Yönetim Fikri yazıları “Yönetimde Başarı İpuçları” adlı kitabımızda 2017 yılında bir araya getirilmiş ve iş dünyasının kullanımına basılı yayın olarak da sunulmuştur.