26. Geleneksel İftar Programımız Gerçekleşti

01/06/2018

Türkiye’nin öncü yönetim, eğitim ve insan kaynakları danışmanlığı kuruluşlardan biri olan DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi’nin kurulduğu günden bu yana geleneksel olarak düzenlediği iftar programı bu yıl da seçkin konukları bir araya getirdi. Program 30 Mayıs 2018 tarihinde Eyüp Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşti

DD iftar programı, klasik iftar programlarından farklı olarak gerek uzmanların sunumları gerekse gündeme dair konuşmalar ile verimli bir iş ve sohbet toplantısına dönüştü. Programda sunum gerçekleştiren DD Uzman / Danışmanlarının değindikleri noktalardan bazıları:

 

 

Taşkın TAHMAZ; Profesyonel Koçluk sistemine dünyada ve Türkiye’de verilen önemin giderek arttığından bahsederken; koçluğun, özellikle insan kaynağının kendi potansiyelini daha da ileriye taşımak için yönetimsel alanda ve kişisel bazda performansını artıran bir sistem olduğunun altını çizdi.

Doç. Dr. Güven ORDUN; “Aile Şirketlerinde Değişim Yönetimi” konulu sunumu ile Aile şirketlerinin varlıklarını koruyabilmeleri için izlemeleri gereken yol hakkında bilgi verirken çevreye ve gelişen dünya dinamiklerine uyumun önemini vurguladı.

Doç. Dr. Ömer BOLAT; Türkiye’de ve dünyada para piyasalarındaki dalgalanmalardan bahsederken; Türkiye’de ekonomiye sadece dolar gözüyle bakılmamasının gerekliliğini vurguladı

 

DD Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ERDEMİR; gelenekselliğin ve yitip gitmemesi gereken değerlerin önemini vurgularken; bu tarz organizasyonları gerçekleştirmenin de bunlara katılım sağlamanın da bunu destekler nitelikte olduğunun altını çizip; katılan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkürlerini sundu.

 

Programın kalan kısmında Mısra Basım Yayıncılık Firma Sahibi Ali ERDEMİR, ÖNDER Genel Başkanı Halit BEKİROĞLU, Arel Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhittin KARABULUT, DD Uzman / Danışmanlarından; Ferhunde ATALAR ve Münir ARIKAN söz hakkı alarak teşekkürlerini ve tebriklerini ilettiler.

26.sı düzenlenen; farklı sektörlerden yaklaşık 100 ayrı kurum ve kuruluştan, müteşebbisler, üst düzey yöneticiler, oda ve dernek yöneticileri ile akademisyenler, medya mensupları ve uzman / danışmanlardan oluşan yaklaşık 200 kişinin katılım sağladığı DD İftar organizasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ERDEMİR’in konuşmasıyla son buldu.