Sürdürülebilir Satın Alma Ve Müzakere Teknikleri

Tarih: 21-12-2019 | Yer: Radisson Blue Şişli

Amaç:

“Şirketler rekabet etmez, tedarik zincirleri rekabet eder. Başarılı tedarik zincirlerinin merkezinde başarılı bir satın alma yönetimi bulunur.”

Bu eğitimde, yıllar içerisinde satın alma departmanlarının evrilerek kazandığı stratejik konumu göreceğiz. Sadece fiyat odaklı değil toplam iyelik maliyeti yaklaşımı ve nihai müşteriye yaratılan toplam değer bakış açısı ile satın alma departmanlarının nasıl çalışması ve nasıl organize olması gerektiğinden bahsedeceğiz. 

Müzakerelerde başarıyı getiren faktörler ve pazarlık süreçlerinde etkin yöntemler nelerdir, uygulamalı bir şekilde karşımıza çıkacak. Direkt, endirekt ve bakım onarım satın almaları arasındaki temel farkları, farklı stratejileri konuşacağız. Endüstri 4.0 ‘ın satın alma ve satın almacı üzerinde etkilerini keşfedeceğiz. 

Son olarak tedarikçi ilişkileri yönetiminin her bir alt başlığını ve satın almada kategori yönetiminin önemini tüm detayları ile paylaşıyor olacağız.  Eğitimimiz farklı vaka çalışmaları ve müzakere çalıştayı ile interaktif bir ortamda gerçekleşecek.

Katılımcı Profili / Kimler Katılmalı:

Satın alma ve satış yöneticileri, satın alma çalışanları, satış konusunda çalışan kişileri müşteri ile bire bir görüşen kişiler, müzakere ve pazarlık teknikleri konusunda kendisini yetiştirilmek isteyen personel, yöneticiler ve müdürler

İçerik

  • Entegre Satınalma Süreçleri Yönetimi
  • Modern Stratejik Satınalma Uygulamaları
  • Endirekt Satınalma & Bakım Onarım Satınalmaları
  • Müzakere Yönetimi
  • Satınalma Bütçe Yönetimi
  • Satınalma 4.0
  • Tedarikçi İlişkileri Yönetimi (SRM)

Eğitmen: Korhan DEMİRCİ

1976 Konya doğumlu olan Korhan Demirci, Konya Fen Lisesi sonrası ODTÜ Endüstri Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra sırasıyla Ford Otosan, Teklas Kauçuk ve Tırsan Treyler firmalarında 17 yıl boyunca profesyonel iş hayatını sürdürdü.

Tırsan Treyler’deki kariyeri devam ederken Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA yüksek lisansını tamamladı. MIT Üniversitesi’nde Liderlik ve Girişimcilik üzerine eğitim aldı. Bu arada satın alma mesleğinin ülkemizde gelişmesine katkı sağlayabilmek için TÜSAYDER’in  (Türkiye Satın alma Yöneticileri Derneği) kuruluşunda yer aldı. 

Tırsan’da en son olarak İcra Kurulu Üyeliği ile Tedarik Zinciri & Stratejik Satın alma Direktörlüğü görevlerini yürüttü. Sonrasında kendi firmasını kurmak üzere profesyonel kariyerini noktaladı. Korhan Demirci, 2016 başından beri satın alma, tedarik zinciri ve dijital dönüşüm üzerine eğitimler vermektedir.

Aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı firmaların süreç iyileştirme ve iş geliştirme konularında da proje danışmanlığını yapmaktadır.

Korhan Demirci, hali hazırda TÜSMOD’un (Türkiye Satın alma Odası) satın almada dijital dönüşüm komite başkanlığını yürütmektedir. 

Evli ve 2 çocuk babası olan Korhan Demirci’nin stratejik satın alma ve tedarik zinciri yönetimi üzerine birçok makale ve yazısı bulunmaktadır.

Ücretlendirme: 900 TL + KDV. Aynı seminere, aynı kurumdan iki veya üç kişi katılırsa %5, dört veya beş kişi katılımcı için %10, altı ve üzeri katılımcı sayısında %15 indirim uygulanır. Programımızda, öğle yemeği ve iki kahve arası (tatlı ve tuzlu kurabiyelerle) mevcuttur.
KATILIMCI BİLGİLERİ
No Adı-Soyadı Unvanı Cep Telefonu
1 * * *
2
3
4
5

FİRMA BİLGİLERİ
Fatura İsmi: (Kurum Unvanı/ Şahıs) *
Kargo Adresi *
Telefon *
Faks
E-Posta *
Fatura Adresi *
Vergi Dairesi / No: (T.C. Kimlik No) *
Seminerimizi nereden duydunuz?:
Resimde gördüğünü kodu giriniz: captcha
* İşaretli alanları doldurmak zorunludur

EK BİLGİLER
İletişim: Bahar Baş ÜZEL - bahar.uzel@dd.com.tr - 0531 105 43 39
Rezervasyon: Rezervasyonunuzun yapılabilmesi için Katılım Formunun doldurulup tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Kesin kayıt için web sitemizde yer alan banka hesaplarına 14-12-2019 günü mesai bitimine kadar ücret yatırılmalıdır. Katılım Formu ve Banka Dekontunu bize göndermeniz durumunda kesin kaydınız gerçekleştirilecektir. Fatura, seminer günü düzenlenerek tarafınıza katılım belgeniz ile teslim edilecektir.
Kayıt İptali: Katılımcıların 14-12-2019 - 17-12-2019 tarihleri arasında yaptıkları iptallerde yatırılan ücretin %50’si geri ödenir. 18-12-2019 – 21-12-2019 tarihleri arasında yapılan iptallerde ise geri ödeme yapılmaz.
Erken Kayıt: Erken kayıt vb. kampanya durumlarında burada belirtilen ödeme tarihi, kayıt iptali vb. koşullar yerine kampanya detaylarındaki koşullar esas alınır.
Hesap Numaramız: DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi A.Ş.

Albaraka Türk / Merkez Şube / TL IBAN : TR88 0020 3000 0110 9708 0000 07

  • Genele Açık Seminerlerimiz