Stratejik Planlama ve Kurumsal Performans Yönetimi

Tarih: 24-10-2019 | Yer: Çırağan Palace Kempinski

Amaç:

Kuruluşların stratejik yaklaşım ve girişimlerinin, kurumsal performans üzerindeki etkilerini değerlendirmektir.

Şirket stratejileri ile şirket başarısı arasındaki ilişkinin sorgulanmasıdır. Bu çerçevede, seminer içeriğindeki sorulara cevap aranarak,  öneriler sunulması amaçlanmaktadır.

Katılımcı Profili / Kimler Katılmalı:

Müteşebbisler, Yönetim Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdürler, Genel Müdür Yardımcıları, Yönetici Kademesinde Çalışan ve İlgili Tüm Bireyler

İçerik:

  • Performans  nelerden oluşur?
  • Strateji performansı etkiler mi?
  • Stratejik düşünme nedir?
  • Stratejisiz yönetim olur mu?
  • Strateji belirlemekte serbest miyiz?
  • Strateji nasıl sonuca dönüşür?
  • Mükemmel strateji var mıdır?
  • Hangi Stratejiler rekabet üstünlüğü sağlar?
  • Stratejiler şirket ömrünü nasıl etkiler?

Bu çerçevede, şirketlerin performans üretebilmesi için,

“Stratejik düşünme, strateji oluş, stratejileri, nasıl bir yaklaşımla, nasıl oluşturup nasıl uygulayacaklarına ilişkin görüşler sergilenmektedir”

Eğitmen: Prof. Dr. Haluk ERKUT

1990 yılında “Yönetimde Durumsallık Yaklaşımı” konulu araştırması ile profesör olmuştur. Yönetim, Organizasyon, Stratejik Yönetim, İnsan Yönetimi, Hizmet Yönetimi gibi geleneksel yönetim konularının yanı sıra, yönetimdeki yeni yaklaşımlarla ilgili alanlarda araştırma ve uygulama çalışmaları yapmaktadır.

Çok sayıda ülkede, bilim ve uygulama ortamlarında, konuşmacı ve oturum başkanı olarak yer almış, araştırmacı ve eğitmen olarak çalışmıştır.

Yönetim ve Endüstri Mühendisliği alanlarında 100’den fazla bildiri, makale, rapor, kitap vb. yazılı yayına sahiptir. Çok sayıda kuruluşta, yönetim danışmanı olarak çalışan, yönetim geliştirme projelerinin yönlendiren ve yürüten ERKUT, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünde öğretim üyesidir. 

Prof. Dr. Haluk ERKUT, Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi’nde anlaşmalı Uzman/Danışman olarak proje bazlı görev yapmaktadır.

KATILIMCI BİLGİLERİ
No Adı-Soyadı Unvanı Cep Telefonu
1 * * *
2
3
4
5

FİRMA BİLGİLERİ
Fatura İsmi: (Kurum Unvanı/ Şahıs) *
Kargo Adresi *
Telefon *
Faks
E-Posta *
Fatura Adresi *
Vergi Dairesi / No: (T.C. Kimlik No) *
Seminerimizi nereden duydunuz?:
Resimde gördüğünü kodu giriniz: captcha
* İşaretli alanları doldurmak zorunludur

EK BİLGİLER
İletişim: Bahar Baş ÜZEL - bahar.uzel@dd.com.tr - 0531 105 43 39
Ücretlendirme: 1.600 TL + KDV. Aynı seminere, aynı kurumdan iki veya üç kişi katılırsa %5, dört veya beş kişi katılımcı için %10, altı ve üzeri katılımcı sayısında %15 indirim uygulanır. Programımızda sabah ikramı, öğle yemeği ve iki kahve arası (tatlı ve tuzlu kurabiyelerle) mevcuttur.
Rezervasyon: Rezervasyonunuzun yapılabilmesi için Katılım Formunun doldurulup tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Kesin kayıt için web sitemizde yer alan banka hesaplarına 17-10-2019 günü mesai bitimine kadar ücret yatırılmalıdır. Katılım Formu ve Banka Dekontunu bize göndermeniz durumunda kesin kaydınız gerçekleştirilecektir. Fatura, seminer günü düzenlenerek tarafınıza katılım belgeniz ile teslim edilecektir.
Kayıt İptali: Katılımcıların 17-10-2019 - 20-10-2019 tarihleri arasında yaptıkları iptallerde yatırılan ücretin %50’si geri ödenir. 21-10-2019 – 24-10-2019 tarihleri arasında yapılan iptallerde ise geri ödeme yapılmaz.
Erken Kayıt: Erken kayıt vb. kampanya durumlarında burada belirtilen ödeme tarihi, kayıt iptali vb. koşullar yerine kampanya detaylarındaki koşullar esas alınır.
Hesap Numaramız: DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi A.Ş.

Albaraka Türk / Merkez Şube / TL IBAN : TR88 0020 3000 0110 9708 0000 07