Kurumsallaşma Süreci, Yararları ve Sorunları (Kurumsallaşmalı, Ancak Nasıl?)

Tarih: 20-02-2020 | Yer: Çırağan Palace Kempinski

Amaç:

Türkiye’nin iş dünyasının temelini oluşturan aile şirketlerinde büyümenin ve kurumsallaşmanın getirdiği değişimlerin  yönetilmesine ilişkin şirket yönetimlerine bakış açısı kazandırmak. Değişim süreçlerinin getireceği zorluklar hakkında farkındalık kazandırmak ve çözümlere ilişkin fikirler sunmak. Kurumsallaşma ve kurumsal yönetim ilkelerini paylaşarak kurumsallaşma sürecinde değişim yönetimi ile ilgili bilinç oluşturmak. Bu süreçlerden geçen şirketlere ilişkin vakalarını irdeleyerek doğru /yanlış uygulama ve stratejileri istişare ederek katılımcılara bu doğrultuda yol göstermeyi hedeflemektedir.

Katılımcı Profili / Kimler Katılmalı:

Müteşebbisler, Yönetim Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdürler, Genel Müdür Yardımcıları, Yönetici Kademesinde Çalışan ve İlgili Tüm Bireyler

İçerik:

Detaylı içerik hazırlanarak paylaşılacaktır.

Eğitmen: Süleyman ERDEMİR

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde başladığı lisans öğrenimini, İ.Ü. İşletme Fakültesi Pazarlama Bölümü’nde 1982 yılında tamamladı. Aynı fakültenin Muhasebe-Denetim Bölümü’nde yüksek lisans yaparken bir yıl araştırma görevlisi olarak çalıştı. İ.Ü. İktisat Fakültesi’ndeki Doktora çalışmaları devam etmektedir.

Üç yıl süreyle E.C.A.-Elginkan Holding’te Planlama ve Bütçe Uzmanı ve Dış Ticaret Sorumlusu olarak görev yaptı. Faysal Dış Ticaret A.Ş.’de İthalat-İhracat Yetkilisi ve Levent Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’de Merkez Şube Müdürü olarak iki yıl çalıştıktan sonra 1988 yılından 1993’e kadar Ülker Gıda San. ve Tic. A.Ş.’de Materyal Müdürü, Bütçe Koordinatörü ve Yönetim Sistemleri Danışmanı olarak çalıştı.

1983-1993 yılları arasında reorganizasyon, departmantel örgütlenme, bütçe kontrol sistemi kurma ve yürütme, yönetmelikler hazırlama, ithalat ihracat departmanı yönetimi, materyal ihtiyaç planlaması, stok kontrol sistemi kurma, hesap planı oluşturma ve revizyonu, ihracat ve yatırım teşvik fizibilite raporları hazırlama, uygulama ve sonuçlandırma, yönetici eğitimi ve yönlendirilmesi, hedeflerle yönetim sistemi kurma ve örgütleme, ürün geliştirme grupları gibi projeleri sonuçlandırdı.

Genel yönetim ve özellikle de yukarıda sözü edilen konularda değişik sektörlerde hizmet veren birçok kuruluşun kurucularına ve üst düzey yöneticilerine uygulama ve tavsiye anlamında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Süleyman Erdemir, Haziran 1993’te Eğitim, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı alanında hizmet veren Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi’ni kurdu. Erdemir halen, Değişim Dinamikleri’nde Yönetim Danışmanı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yönetim, kalite, ISO 9000, planlama ve bütçe, hedeflerle yönetim, insan kaynakları, verimlilik konularında çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanmış makaleleri mevcuttur. Bütçe konusunda yüksek lisans tezi bulunmaktadır. Bu alanlarda genel ve kurumiçi seminerler ve konferanslar da vermektedir.

Ücretlendirme: 1.600 TL + KDV. Aynı seminere, aynı kurumdan iki veya üç kişi katılırsa %5, dört veya beş kişi katılımcı için %10, altı ve üzeri katılımcı sayısında %15 indirim uygulanır. Programımızda sabah ikramı, öğle yemeği ve iki kahve arası (tatlı ve tuzlu kurabiyelerle) mevcuttur.

 

KATILIMCI BİLGİLERİ
No Adı-Soyadı Unvanı Cep Telefonu
1 * * *
2
3
4
5

FİRMA BİLGİLERİ
Fatura İsmi: (Kurum Unvanı/ Şahıs) *
Kargo Adresi *
Telefon *
Faks
E-Posta *
Fatura Adresi *
Vergi Dairesi / No: (T.C. Kimlik No) *
Seminerimizi nereden duydunuz?:
Resimde gördüğünü kodu giriniz: captcha
* İşaretli alanları doldurmak zorunludur

EK BİLGİLER
İletişim: Bahar Baş ÜZEL - bahar.uzel@dd.com.tr - 0531 105 43 39
Rezervasyon: Rezervasyonunuzun yapılabilmesi için Katılım Formunun doldurulup tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Kesin kayıt için web sitemizde yer alan banka hesaplarına 13-02-2020 günü mesai bitimine kadar ücret yatırılmalıdır. Katılım Formu ve Banka Dekontunu bize göndermeniz durumunda kesin kaydınız gerçekleştirilecektir. Fatura, seminer günü düzenlenerek tarafınıza katılım belgeniz ile teslim edilecektir.
Kayıt İptali: Katılımcıların 13-02-2020 - 16-02-2020 tarihleri arasında yaptıkları iptallerde yatırılan ücretin %50’si geri ödenir. 17-02-2020 – 20-02-2020 tarihleri arasında yapılan iptallerde ise geri ödeme yapılmaz.
Erken Kayıt: Erken kayıt vb. kampanya durumlarında burada belirtilen ödeme tarihi, kayıt iptali vb. koşullar yerine kampanya detaylarındaki koşullar esas alınır.
Hesap Numaramız: DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi A.Ş.

Albaraka Türk / Merkez Şube / TL IBAN : TR88 0020 3000 0110 9708 0000 07