Doç.Dr. Murat YALÇINTAŞ (Genpart Dış Ticaret – Yönetim Kurulu Başkanı)

Toplumların başarı ve refahını sağlayan etmenlerin başında üretim gücü gelir. Üretim gücü ise, ister hizmet ister mal üretilsin, insan kaynağının bilgili ve yetenekli olması ile ilintilidir. Ne yazık ki hayattaki en zor işlerden biri de bir insanı, özellikle yönetici pozisyonunda olup emir vermeye alışmış bir insanı, yanlış bildiklerini değiştirmeye ikna etmek ve onu yeni bilgi ve yeteneklerle donatmaktır.

İşte Değişim Dinamikleri böylesine zor, zor olduğu kadar da hayati bir görevi otuz seneye yakın bir zamandır başarıyla yerine getiriyor. Benim gözlemim bu başarının ana sebebinin profesyonellikle bezenmiş insani ve ahlaki bir duruşun firmanın temel kültürü olmasıdır. Süleyman beyin tüm çalışanlarına titizlikle aşıladığı bu kültür Değişim Dinamiklerini kısa sürede yönetim danışmanlığı alanında Türkiye’nin lider ve en prestijli şirketleri arasına soktu.

Bu düşüncelerle yıllardır beraber olmaktan büyük onur duyduğum Değişim Dinamikleri ailesini en kalbi duygularımla tebrik eder, daha nice sağlık, başarı ve bereket dolu yıllar dilerim.