Gülçin KIRAN (Alders Tekstil – İnsan Kaynakları Müdürü)

Alders Tekstil, küresel çapta itibarlı, çevreye ve etik değerlere önem veren saygın hazır giyim markalarıyla tasarım, üretim, lojistik alanlarında, güncel ihtiyaçlara yönelik yaratıcı projelerle çözüm ortaklığı gerçekleştiren bir konfeksiyon sanayi şirketidir.

Kuruluşundan bugüne çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının desteği ve güveniyle sürekli olarak gelişen Alders, sürdürülebilirlik ilkesine inanarak yeni hedeflerini sağlam ve dinamik adımlarla yürütmektedir. İç müşteri memnuniyetine de önem veren ALDERS Tekstil; güvenilir olma, itibarlı olma, adil olma, sürekli gelişim gibi temel değerlerle hareket ederek, kurumsal ve sektörel gelişim için farklı projelere de öncülük etmektedir.

Kurumsal bir firma olma yolunda her zaman yeniliklere öncülük eden ALDERS’in hedefleri arasında, Ücret Sisteminin Kurulması projesi de yer almaktadır. Bu hedefimizi gerçekleştirme projemizde, DD Danışmanlık’tan hizmet aldık.  Gerek işveren olarak hedeflerimizi gerçekleştirme, gerekse de çalışanlarımızın memnuniyet ve motivasyonunu arttırma amacıyla yürüttüğümüz Ücret Yönetim Sistemi’nin kurulması projemizde, 2019 yılının başından beri DD Danışmanlık ile çalıştık ve 1 yıllık süreçte projemizi tamamlayarak başarıyla hayata geçirdik.

Hedeflerimizi gerçekleştirmemizde projenin başlangıcından itibaren her zaman bize destek veren, bilgi ve tecrübesini esirgemeyen, etik davranışlarıyla ve sorumluluk bilinciyle hareket eden başta DD Danışmanlık Genel Müdürü Ahmet Nedim ERDEMİR olmak üzere  tüm DD Danışmanlık ekibine ALDERS Tekstil olarak teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.