Yahya BAYRAKTAR (Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı – Genel Sekreter)

DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi Kurucu Başkanı, Genel Müdürü Sayın Süleyman ERDEMİR’le 40 (kırk) yılı aşkın bir tanışıklığımız ve hukukumuz olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda hemşeri olmamız dolayısıyla da irtibatımız hiç kesilmedi. Ülker’den ayrılıp yönetim danışmanlığı alanında çalışmak üzere bir oluşum gerçekleştirmek istediğini anlattığı zamandan bu yana yıllar geçmiş bulunuyor.

Bu yirmi yılı kurucusunun ortaya koyduğu ilkeli, kararlı ve disiplinli çalışmaları sayesinde DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi çalışanları başarılarla geçirdiler. Bunu hem dışarıdan izlerken hem de bazı programlara katılarak yaşama imkanım olduğunu söyleyebilirim. Geçmişte katıldığım Öztin AKGÜÇ hocanın verdiği Fon Yönetimi konusundaki seminer hala hatırlarımdadır. Geçen sene Erzincan Kültür Merkezi’nde üniversite öğrencilerine yönelik kariyer planlaması konusundaki Sayın Süleyman ERDEMİR’in sunumu öğrenciler arasında büyük yankı uyandırmıştı.

Şimdilerde herkesin ağzında değişim lafını duymak mümkün. Ancak yıllar önce bunu yönetim danışmanlık merkezine isim olarak seçmek, gerçekten geleceği iyi okumak anlamına geliyordu. Bu düşüncelerle Değişim Dinamikleri’ne başarılarının esenlik içinde devamını temenni ederim.