Harun YENİBAYRAK (Yenipak Ambalaj – Genel Müdür)

İnsanoğlunun dünyaya gelişinden bugüne kadar değişmeyen tek şeyin değişim olduğu hepimizin bildiği bir gerçektir. Bu gerçeğin bilinmesine rağmen Değişim yazıldığı ve söylendiği kadar kolay olmamaktadır. Siz istemediğiniz sürece değişim sadece lafta kalan bir sözcük olmaktan öteye gitmeyecektir.

Değişimin iş yaşamında ve özel hayatta ne kadar önemli olduğunu bizlere ve kurumumuza benimseten Sayın Süleyman Bey ve DD ekibi olmuştur.

Sn. Süleyman Bey ile dostluğumuz çok eskilere dayanmaktadır. DD olarak ilk çalışmamız; kurumsallaşma yönünde ilk adımlarımızı attığımız 2000 yıllarında oldu. DD birçok projede olduğu gibi Şirketimizin Kurumsallaşmamızda bizim lokomotifimiz olmuştur. Bu süreçte Sayın Süleyman Beyin ve ekibinin şirketimize ve çalışanlarımıza yönelik vermiş olduğu teorik ve pratik eğitimler, olaylara farklı yaklaşımları her zaman göz önünde bulundurmamızı sağlamıştır.

Şahsıma ve Kurumumuza her alanda yaptıkları katkılardan dolayı başta Sn. Süleyman ERDEMİR ve DD ekibine nice yıllar diyor ve başarılarının devamını diliyorum.