25. Yıl Paneli

İş Dünyasının Liderleri Çırağan Sarayı’nda Bir Araya Geldi”

Kuruluşumuzun 25. yılına özel olarak, Çırağan Sarayı’nda Gezer Terlik ve Ayakkabı ana sponsorluğunda gerçekleşen panelimizde “İş dünyasının temelini oluşturan aile şirketlerinde büyümenin ve kurumsallaşmanın getirdiği değişimin yönetilmesi” konusuna bakış açısı kazandırmak amacıyla, toplamda 6 oturumda çeşitli konular işlenerek, alanının kanaat önderleri olan profesyoneller, akademisyenler ve katılımcılar arasında çeşitli fikir alışverişleri gerçekleştirildi.

Bu yıl 4.sünü gerçekleştirdiğimiz panelimiz, 50’yi aşkın kurum ve ortalama 120 müteşebbis ve üst düzey yönetici ayrıca siyaset ve bilim dünyasının önde gelen isimlerinin katılımı ile gerçekleşti.

Panelistlerimizden; Prof. Dr. Tanıl KILINÇ (Kültür ve Alışkanlık Değişiminin Yönetimi), Dr. Ebru KARPUZOĞLU ( Aile Nesil Geçiş ve İntikal Yönetimi), Bahattin AYDIN (Mevcut ve Yeni  İnsan Kaynaklarında Gelişim ve Çatışma Yönetimi )  Ömer Şehabettin ŞENGÜLER (Marka ve Kurumsal İletişim Yönetimi), Fırat GÜLTEKİN (Hukuki Değişim ve Risk Yönetimi), Mehmet KOÇAK (Mali Değişimin ve Finansal Ölçeğin Yönetimi)  oturumlarına dair sunumlarıyla; Gümrük ve Ticaret Bakanı Yardımcısı Fatih Çiftçi ve İstanbul Ticaret Odası Eski Başkanı Doç. Dr. Murat Yalçıntaş, Türkiye Bilimler Akademisi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Cevat ACAR da, can alıcı noktalara değindikleri konuşmalarıyla katılımcılara kendilerini sorgulama ve çıkarım sağlama fırsatı sağlamıştır.

 

Sponsorlarımız


Ana Sponsor

Destek Sponsoru

Oturum Sponsoru