Umut DOĞAN – Kurumsal Gelişim Proje Uzmanı

Umut DOĞAN, Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nden 2010 yılında mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü Yönetim Organizasyon bölümünden mezundur. Marmara Üniversitesi Bilgi Birikim Kulübü yönetiminde bulunduğu sürede çeşitli seminer ve sempozyum organizasyonlarının düzenlenmesi ve yönetilmesinde görev almıştır. DOĞAN,

Marmara Üniversitesi’nde Sürdürülebilir Büyüme ve Kalite Yönetimi alanında Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Kariyer yaşamında Türkiye İş Bankası’nda Banka Görevlisi olarak çalışan DOĞAN, daha sonra Halka Tanıtım Şirketi’nde Süpervizör olarak çalışmaya başlamıştır. Çalıştığı süre zarfında çeşitli aktivitelerde yer alan DOĞAN, Sem Plastik, Rella, 28 Black ve Koroplast firmalarının tanıtımında aktif olarak yer almıştır.

2014 yılında Kurumsal İletişim ve Proje Stajyeri olarak göreve başlayan DOĞAN, Kurumsal Gelişim Asistanı (2015) ve Uzman Yardımcılığı (2016) görevlerinin ardından 2017 yılı Eylül ayı itibari ile Kurumsal Gelişim Proje Uzmanı olarak devam etmektedir.