Ahmet Nedim ERDEMİR – Genel Müdür & Kurumsal Gelişim Proje Danışmanı

Ahmet Nedim Erdemir, Kartal Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nden 2003 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünü ve aynı zamanda Uluslararası İlişkiler Bölümünü onur derecesi ile bitirmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde okuduğu dönemde Dünya Bankası’nın düzenlediği “Avrupa Birliği Gençleri Yetkilendirme & Kültürel Dayanışma Projesi” ve “İşletmelerde Yolsuzluğu Önlemeye Yönelik Video Konferansı” projelerinde ekip liderliği yapmış ve Newyork’ta gerçekleştirilen Birleşmiş Milletler’in düzenlediği “Birleşmiş Milletler Modellemesi (Model United Nations)” gibi uluslararası projelerde aktif olarak yer almıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Avusturalya’nın ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden olan Sidney Macquarie Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Yurtdışında bulunduğu sırada Macquarie Üniversitesi’nin Küresel Liderlik Programına (Global Leadership Programme) katılmanın yanı sıra Sydney’de faaliyetini sürdüren The Mania Group adlı Reklam & Pazarlama firmasında Süreç Geliştirme projesini Değişim Stajyeri olarak yönetmiştir.

Lise ve lisans eğitimi sırasında direkt olarak ve yüksek lisans eğitimi uzaktan destek anlamında Değişim Dinamikleri’nde gerek ofis hizmetlerinde, gerekse yürüttüğü projelerde yarı ve/veya tam zamanlı olarak Stajyer, Operatör, Eleman, Asistan, İş ve Süreç Geliştirme Uzmanı ve Bilgi Sistemleri & Ar-Ge Yöneticisi olarak çalışmıştır.

Ahmet Nedim Erdemir, Aralık 2009 – Mayıs 2013 tarihleri arasında Değişim Dinamikleri’nde Projeler Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Bu görev kapsamında organizasyon-metod, yönetsel sistemlerin kurulması ve geliştirilmesi, insan kaynakları ve kurumsal eğitim projelerinin koordine edilmesi, yeni iş alanlarının & bilgi sistemlerinin geliştirilmesi ve hizmet altyapısı çalışmalarının gerçekleştirilmesi sorumluluklarını üstlenmiştir. 01 Haziran 2013 tarihi itibariyle Ortaklar Kurulu tarafından Genel Müdür olarak atanmış olup mevcut görevlerinin yanısıra kurumsal iletişim, idari işler, muhasebe ve finans alanlarının da yönetimini gerçekleştirmektedir.

1985 İstanbul doğumlu, evli ve 1 çocuk babası olan Ahmet Nedim Erdemir, iyi derecede İngilizce bilmektedir.